o firmie

Firma STOLDREW sp. z o.o. powstała w 2011 roku .  Działalność produkcyjna STOLDREW sp. z o.o. prowadzona jest w halach produkcyjnych w Jasinie i Brzeźnie.

STOLDREW jest cenionym producentem elementów z drewna. Profil produkcji firmy ukierunkowany jest głównie na elementy konstrukcyjne materacy i stelaży mebli tapicerowanych, o określonych, wysokich wymaganiach jakościowych, szczególnie w zakresie wytrzymałości mechanicznej oraz  trwałości.

Nasza Firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnej technologii, stwarza szerokie możliwości zaspokajania potrzeb odbiorców, dzięki wyeliminowaniu trudności związanych z rozszerzaniem lub zmianą asortymentu produkowanych wyrobów. Proces wytwarzania drewnianych elementów i podzespołów meblowych w oparciu o wdrażane innowacyjne technologie pozwala w pełni na racjonalne wykorzystanie deficytowego surowca drzewnego (tarcicy), zarówno w ujęciu jakościowym jak i ilościowym.

Firma STOLDREW sp. z o.o. nieustannie koncentruje się na dążeniu do osiągnięcia jak najwyższej jakości produktu oraz zadowolenia klienta.

STOLDREW Sp. z o.o.
Brzeźno, ul. Kostrzyńska 20a
62-025 Kostrzyn

Mapa

STOLDREW Sp. z o.o.
Jasin, ul. Chabrowa 9
62-020 Swarzędz

Mapa
tel. +48 61 817 26 35   fax wew. 108
  tel.  +48 61 818 19 21   e-mail biuro@stol-drew.eu

 

STOLDREW. MSZ

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.